Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
Rozkvet Matušík PB - HK PAPRADNO
Štvrťfinále (1. zápas) |
9:3 20.05.2018 09:00 |
|
Hbk Hrabové - HBC Šmolkovia Bytča
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:4 20.05.2018 10:30 |
|
Predmier - Snipers Plevník
Štvrťfinále (1. zápas) |
4:2 20.05.2018 12:00 |
|
HBC KOLÁROVICE - HBC Orange Bytča
Štvrťfinále (1. zápas) |
4:5 20.05.2018 13:30 |
|
Rozkvet Matušík PB - HK PAPRADNO
Štvrťfinále (2. zápas) |
10:1 26.05.2018 09:00 |
|
Hbk Hrabové - HBC Šmolkovia Bytča
Štvrťfinále (2. zápas) |
7:8 26.05.2018 10:30 |
|
Predmier - Snipers Plevník
Štvrťfinále (2. zápas) |
7:1 26.05.2018 12:00 |
|
HBC KOLÁROVICE - HBC Orange Bytča
Štvrťfinále (2. zápas) |
7:2 26.05.2018 13:30 |
|
HBC KOLÁROVICE - HBC Orange Bytča
Štvrťfinále (3. zápas) |
5:7 27.05.2018 19:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
Rozkvet Matušík PB - HBC Orange Bytča
Semifinále (1. zápas) |
6:5 s.n. 02.06.2018 16:00 |
|
Predmier - HBC Šmolkovia Bytča
Semifinále (1. zápas) |
6:4 02.06.2018 17:30 |
|
Predmier - HBC Šmolkovia Bytča
Semifinále (2. zápas) |
7:3 03.06.2018 16:00 |
|
Rozkvet Matušík PB - HBC Orange Bytča
Semifinále (2. zápas) |
8:3 03.06.2018 17:30 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
Rozkvet Matušík PB - Predmier
Finále (1. zápas) |
2:3 09.06.2018 10:30 |
|
Rozkvet Matušík PB - Predmier
Finále (2. zápas) |
3:5 10.06.2018 09:00 |
|
Predmier - Rozkvet Matušík PB
Finále (3. zápas) |
2:5 16.06.2018 12:30 |
|
Predmier - Rozkvet Matušík PB
Finále (4. zápas) |
4:0 17.06.2018 09:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Warriors Hlboké - Hbk Hrabové
1. kolo |
1:5 17.09.2017 09:00 |
|
HBC KOLÁROVICE - HBC Orange Bytča
1. kolo |
3:5 17.09.2017 10:30 |
|
Predmier - Rozkvet Matušík PB
1. kolo |
3:8 17.09.2017 12:00 |
|
Snipers Plevník - HK PAPRADNO
1. kolo |
9:2 17.09.2017 13:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Šmolkovia Bytča - HBC Orange Bytča
2. kolo |
3:13 24.09.2017 09:00 |
|
HBC KOLÁROVICE - HK PAPRADNO
2. kolo |
6:1 24.09.2017 10:30 |
|
Snipers Plevník - Predmier
2. kolo |
4:7 24.09.2017 12:00 |
|
HBC Warriors Hlboké - Rozkvet Matušík PB
2. kolo |
3:15 24.09.2017 13:30 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Warriors Hlboké - Snipers Plevník
3. kolo |
1:8 01.10.2017 09:00 |
|
Hbk Hrabové - Rozkvet Matušík PB
3. kolo |
1:5 01.10.2017 10:30 |
|
HBC Šmolkovia Bytča - HK PAPRADNO
3. kolo |
8:4 01.10.2017 12:00 |
|
HBC KOLÁROVICE - Predmier
3. kolo |
4:5 s.n. 01.10.2017 13:30 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Orange Bytča - HK PAPRADNO
4. kolo |
6:0 08.10.2017 09:00 |
|
Hbk Hrabové - Snipers Plevník
4. kolo |
4:2 08.10.2017 10:30 |
|
HBC Šmolkovia Bytča - Predmier
4. kolo |
5:14 08.10.2017 12:00 |
|
HBC KOLÁROVICE - HBC Warriors Hlboké
4. kolo |
11:5 08.10.2017 13:30 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Šmolkovia Bytča - HBC Warriors Hlboké
5. kolo |
7:6 s.n. 15.10.2017 09:00 |
|
Rozkvet Matušík PB - Snipers Plevník
5. kolo |
10:2 15.10.2017 10:30 |
|
HBC Orange Bytča - Predmier
5. kolo |
3:8 15.10.2017 12:00 |
|
Hbk Hrabové - HBC KOLÁROVICE
5. kolo |
6:4 15.10.2017 13:30 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HK PAPRADNO - Predmier
6. kolo |
1:7 22.10.2017 09:00 |
|
Rozkvet Matušík PB - HBC KOLÁROVICE
6. kolo |
5:4 s.n. 22.10.2017 10:30 |
|
HBC Warriors Hlboké - HBC Orange Bytča
6. kolo |
0:5 kont. 22.10.2017 12:00 |
|
Hbk Hrabové - HBC Šmolkovia Bytča
6. kolo |
4:0 19.05.2018 09:30 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HK PAPRADNO - HBC Warriors Hlboké
7. kolo |
5:0 kont. 05.11.2017 09:00 |
|
Snipers Plevník - HBC KOLÁROVICE
7. kolo |
4:5 s.n. 05.11.2017 10:30 |
|
HBC Šmolkovia Bytča - Rozkvet Matušík PB
7. kolo |
2:14 05.11.2017 12:00 |
|
HBC Orange Bytča - Hbk Hrabové
7. kolo |
1:6 05.11.2017 13:30 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Snipers Plevník - HBC Šmolkovia Bytča
8. kolo |
4:3 s.n. 12.11.2017 09:00 |
|
HK PAPRADNO - Hbk Hrabové
8. kolo |
0:6 12.11.2017 10:30 |
|
Rozkvet Matušík PB - HBC Orange Bytča
8. kolo |
9:2 12.11.2017 12:00 |
|
Predmier - HBC Warriors Hlboké
8. kolo |
5:0 kont. 12.11.2017 13:30 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC KOLÁROVICE - HBC Šmolkovia Bytča
9. kolo |
7:4 19.11.2017 09:00 |
|
Hbk Hrabové - Predmier
9. kolo |
2:1 19.11.2017 10:30 |
|
Snipers Plevník - HBC Orange Bytča
9. kolo |
2:5 19.11.2017 12:00 |
|
HK PAPRADNO - Rozkvet Matušík PB
9. kolo |
2:16 19.11.2017 13:30 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Predmier - Snipers Plevník
10. kolo |
4:5 s.n. 25.03.2018 09:00 |
|
Hbk Hrabové - HBC Šmolkovia Bytča
10. kolo |
8:3 25.03.2018 10:30 |
|
HBC Orange Bytča - HBC KOLÁROVICE
10. kolo |
1:4 25.03.2018 13:30 |
|
Rozkvet Matušík PB - HK PAPRADNO
10. kolo |
5:0 kont. 19.05.2018 10:30 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hbk Hrabové - HK PAPRADNO
11. kolo |
4:0 08.04.2018 09:00 |
|
Rozkvet Matušík PB - Predmier
11. kolo |
4:5 08.04.2018 10:30 |
|
HBC Orange Bytča - HBC Šmolkovia Bytča
11. kolo |
7:6 08.04.2018 12:00 |
|
Snipers Plevník - HBC KOLÁROVICE
11. kolo |
1:7 08.04.2018 13:30 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HK PAPRADNO - Predmier
12. kolo |
3:11 15.04.2018 09:00 |
|
Hbk Hrabové - HBC Orange Bytča
12. kolo |
5:4 15.04.2018 10:30 |
|
Rozkvet Matušík PB - HBC KOLÁROVICE
12. kolo |
3:2 15.04.2018 12:00 |
|
HBC Šmolkovia Bytča - Snipers Plevník
12. kolo |
8:4 15.04.2018 13:30 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Rozkvet Matušík PB - HBC Šmolkovia Bytča
13. kolo |
4:1 22.04.2018 09:00 |
|
Hbk Hrabové - Snipers Plevník
13. kolo |
4:2 22.04.2018 10:30 |
|
HK PAPRADNO - HBC Orange Bytča
13. kolo |
4:7 22.04.2018 13:30 |
|
Predmier - HBC KOLÁROVICE
13. kolo |
7:6 s.n. 19.05.2018 08:00 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Orange Bytča - Snipers Plevník
14. kolo |
3:4 29.04.2018 09:00 |
|
HBC KOLÁROVICE - HK PAPRADNO
14. kolo |
9:0 29.04.2018 10:30 |
|
Predmier - HBC Šmolkovia Bytča
14. kolo |
4:6 29.04.2018 12:00 |
|
Rozkvet Matušík PB - Hbk Hrabové
14. kolo |
9:1 29.04.2018 13:30 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC KOLÁROVICE - HBC Šmolkovia Bytča
15. kolo |
8:1 06.05.2018 09:00 |
|
Snipers Plevník - HK PAPRADNO
15. kolo |
9:5 06.05.2018 10:30 |
|
HBC Orange Bytča - Rozkvet Matušík PB
15. kolo |
4:5 06.05.2018 12:00 |
|
Predmier - Hbk Hrabové
15. kolo |
5:3 06.05.2018 13:30 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Orange Bytča - Predmier
16. kolo |
4:6 13.05.2018 09:00 |
|
HBC Šmolkovia Bytča - HK PAPRADNO
16. kolo |
11:3 13.05.2018 10:30 |
|
Snipers Plevník - Rozkvet Matušík PB
16. kolo |
0:7 13.05.2018 12:00 |
|
Hbk Hrabové - HBC KOLÁROVICE
16. kolo |
3:5 13.05.2018 13:30 |