Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
Predmier - Antik
Štvrťfinále (1. zápas) |
5:8 07.05.2022 09:00 |
|
HBK Považské Podhradie - HBC Šmolkovia Bytča
Štvrťfinále (1. zápas) |
8:4 07.05.2022 10:30 |
|
Scorpions B - Screams Elstav Žilina
Štvrťfinále (1. zápas) |
8:2 07.05.2022 12:00 |
|
HBC Šmolkovia Bytča - HBK Považské Podhradie
Štvrťfinále (2. zápas) |
5:4 08.05.2022 09:00 |
|
Screams Elstav Žilina - Scorpions B
Štvrťfinále (2. zápas) |
3:6 08.05.2022 10:30 |
|
Antik - Predmier
Štvrťfinále (2. zápas) |
9:4 08.05.2022 12:00 |
|
HBK Považské Podhradie - HBC Šmolkovia Bytča
Štvrťfinále (3. zápas) |
0:5 kont. 15.05.2022 09:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
HBK RONA Rozkvet - HBC Šmolkovia Bytča
Semifinále (1. zápas) |
6:4 22.05.2022 09:00 |
|
Scorpions B - Antik
Semifinále (1. zápas) |
3:6 22.05.2022 10:30 |
|
HBC Šmolkovia Bytča - HBK RONA Rozkvet
Semifinále (2. zápas) |
1:10 28.05.2022 09:00 |
|
Antik - Scorpions B
Semifinále (2. zápas) |
5:4 28.05.2022 10:30 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
HBK RONA Rozkvet - Antik
Finále (1. zápas) |
6:3 05.06.2022 10:30 |
|
HBK RONA Rozkvet - Antik
Finále (2. zápas) |
9:3 11.06.2022 09:00 |
|
Antik - HBK RONA Rozkvet
Finále (3. zápas) |
3:8 12.06.2022 09:00 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
Scorpions B - HBC Šmolkovia Bytča
o 3. miesto (1. zápas) |
3:6 05.06.2022 09:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Predmier - Scorpions B
1. kolo |
2:3 s.n. 19.09.2021 09:00 |
|
Screams Elstav Žilina - HBK Považské Podhradie
1. kolo |
4:7 19.09.2021 12:00 |
|
HBK 3B Mont Púchov - Antik
1. kolo |
0:5 kont. 26.02.2022 09:00 |
|
HBC Šmolkovia Bytča - HBK RONA Rozkvet
1. kolo |
4:5 s.n. 26.02.2022 10:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Scorpions B - HBK Považské Podhradie
2. kolo |
2:6 26.09.2021 09:00 |
|
HBC Šmolkovia Bytča - Screams Elstav Žilina
2. kolo |
4:7 26.09.2021 10:30 |
|
Predmier - HBK 3B Mont Púchov
2. kolo |
8:1 26.09.2021 12:00 |
|
Antik - HBK RONA Rozkvet
2. kolo |
0:5 kont. 10.04.2022 13:30 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Scorpions B - HBK 3B Mont Púchov
3. kolo |
18:0 03.10.2021 10:30 |
|
HBK RONA Rozkvet - HBK Považské Podhradie
3. kolo |
6:4 27.02.2022 09:00 |
|
Antik - Screams Elstav Žilina
3. kolo |
5:0 kont. 27.02.2022 10:30 |
|
HBC Šmolkovia Bytča - Predmier
3. kolo |
5:0 kont. 27.02.2022 12:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Považské Podhradie - HBK 3B Mont Púchov
4. kolo |
7:2 10.10.2021 09:00 |
|
Antik - Predmier
4. kolo |
4:5 10.10.2021 10:30 |
|
Scorpions B - HBC Šmolkovia Bytča
4. kolo |
8:1 10.10.2021 12:00 |
|
Screams Elstav Žilina - HBK RONA Rozkvet
4. kolo |
3:5 10.10.2021 13:30 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Považské Podhradie - HBC Šmolkovia Bytča
5. kolo |
4:1 17.10.2021 09:00 |
|
Antik - Scorpions B
5. kolo |
7:4 17.10.2021 12:00 |
|
HBK RONA Rozkvet - HBK 3B Mont Púchov
5. kolo |
16:1 17.10.2021 13:30 |
|
Screams Elstav Žilina - Predmier
5. kolo |
10:4 26.02.2022 12:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK 3B Mont Púchov - HBC Šmolkovia Bytča
6. kolo |
0:2 24.10.2021 09:00 |
|
Screams Elstav Žilina - Scorpions B
6. kolo |
3:8 24.10.2021 10:30 |
|
Antik - HBK Považské Podhradie
6. kolo |
4:3 24.10.2021 12:00 |
|
Predmier - HBK RONA Rozkvet
6. kolo |
2:6 24.10.2021 13:30 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Šmolkovia Bytča - Antik
7. kolo |
6:9 31.10.2021 09:00 |
|
Predmier - HBK Považské Podhradie
7. kolo |
3:9 31.10.2021 10:30 |
|
HBK 3B Mont Púchov - Screams Elstav Žilina
7. kolo |
1:4 31.10.2021 12:00 |
|
Scorpions B - HBK RONA Rozkvet
7. kolo |
4:3 s.n. 31.10.2021 13:30 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Šmolkovia Bytča - HBK RONA Rozkvet
8. kolo |
0:5 kont. 06.03.2022 09:00 |
|
HBK Považské Podhradie - Antik
8. kolo |
3:2 06.03.2022 10:30 |
|
Screams Elstav Žilina - Scorpions B
8. kolo |
4:5 s.n. 06.03.2022 12:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Scorpions B - Predmier
9. kolo |
4:9 13.03.2022 09:00 |
|
Antik - Screams Elstav Žilina
9. kolo |
3:2 13.03.2022 10:30 |
|
HBC Šmolkovia Bytča - HBK Považské Podhradie
9. kolo |
5:4 13.03.2022 12:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Považské Podhradie - Screams Elstav Žilina
10. kolo |
7:3 20.03.2022 09:00 |
|
HBK RONA Rozkvet - Scorpions B
10. kolo |
3:4 s.n. 20.03.2022 10:30 |
|
Predmier - Antik
10. kolo |
9:3 20.03.2022 12:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Antik - HBK RONA Rozkvet
11. kolo |
3:8 27.03.2022 09:00 |
|
HBK Považské Podhradie - Predmier
11. kolo |
2:5 27.03.2022 10:30 |
|
HBC Šmolkovia Bytča - Screams Elstav Žilina
11. kolo |
6:7 s.n. 27.03.2022 12:00 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Scorpions B - HBC Šmolkovia Bytča
12. kolo |
7:2 10.04.2022 09:00 |
|
Predmier - Screams Elstav Žilina
12. kolo |
6:4 10.04.2022 10:30 |
|
HBK RONA Rozkvet - HBK Považské Podhradie
12. kolo |
0:5 kont. 30.04.2022 09:00 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Screams Elstav Žilina - HBK RONA Rozkvet
13. kolo |
6:10 24.04.2022 09:00 |
|
HBC Šmolkovia Bytča - Predmier
13. kolo |
5:6 s.n. 24.04.2022 10:30 |
|
Antik - Scorpions B
13. kolo |
0:5 kont. 24.04.2022 12:00 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Scorpions B - HBK Považské Podhradie
14. kolo |
7:11 01.05.2022 09:00 |
|
Antik - HBC Šmolkovia Bytča
14. kolo |
8:2 01.05.2022 10:30 |
|
HBK RONA Rozkvet - Predmier
14. kolo |
4:3 01.05.2022 12:00 |